Stowarzyszenie Ośrodek Studiów o Mieście Gliwice prezentuje:

Budżet dla Gliwic

GLIWICKI BUDŻET OBYWATELSKI 2018

O nas

Budżetdlagliwic.pl to pierwszy i niezależny portal o gliwickim budżecie obywatelskim prowadzony pro publico bono przez stowarzyszenie Ośrodek Studiów o Mieście Gliwice. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje takie jak kwota budżetu i jej podział na osiedla, interaktywną mapę z zgłoszonymi wnioskami i harmonogram GBO. Poznasz historię zmian procedury, a także będziesz mógł pobrać materiały.

 

Portal został stworzony za darmo przez mieszkańców i dla mieszkańców, a tworzą go członkowie OSOM.

 

Wyrazy uznania dla Mateusza Bobola za wykonanie strony budzetdlagliwic.pl, Ewy Lutogniewskiej za interaktywną mapę oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do powstania portalu. _Paweł Harlender (pomysłodawca i koordynator portalu).

O stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Ośrodek Studiów o Mieście Gliwice to organizacja non-profit, której zadaniem jest pobudzanie debaty publicznej o sprawach miejskich, dbanie o jakość przestrzeni publicznej, jawność życia i finansów publicznych, zabieranie głosu wszędzie tam, gdzie niedostateczną wagę przywiązuje się do jakości działań kształtujących miasto Gliwice.

 

Miasto jest dla ludzi, a nie odwrotnie.

 

Działamy w przestrzeni miasta i organizujemy spotkania, dyskusje, debaty, warsztaty dla mieszkańców. Prowadzimy działania edukacyjne. Promujemy aktywne społeczeństwo i demokrację partycypacyjną.

 

Działalność w stowarzyszeniu jest naszym hobby, a nawet pasją. Na sercu leży nam dobro Gliwic, byśmy zawsze mogli z dumą mówić o tym mieście.

 

 

Interesujesz się Gliwicami?

Leży Ci na sercu rozwój miasta?

Podoba Ci się to co robimy?

 

DOŁĄCZ DO NAS I WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA!

 

Napisz maila na osomgliwice@gmail.com

 

 

_